Info deelnemers/sters Individueel Open Kampioenschap Libre WinterKomKoep 2017 - 2018

Naam:

Tel.no:

mailadres:

gemiddelde:

te maken car

Alex Dobbelsteen

06. 556 914 55

alexdobbelsteen@home.nl

1.59

48

Angela van Esch

06. 228 395 31

angela.van.esch@home.nl

0.46

15

Carla van de Besselaar

06. 522 755 23

sjarla@home.nl

0.63

19

Emmy van de Wetering

06. 534 584 15

emmy727@home.nl

0.64

20

Frank Dortmans

06. 209 060 06

info@frankdortmans.nl

0.92

28

Gerard van der Leest

06. 512 720 47

g.vdl@live.nl

0.98

30

Hans van der Leest

06. 576 304 44

havanderleest@ziggo.nl

0.59

18

Henri Schouten

06. 511 426 22

hcm.schouten@planet.nl

0.72

22

Ingrid Voets

06. 397 649 69

ingrid.voets70@gmail.com

0.56

17

Irma Ulijn

06. 209 641 38

irmaulijn1@gmail.com

0.51

16

Jack Pierlo

06. 555 743 04

j.pierlo@ziggo.nl

1.16

35

John van Rixtel

06. 515 800 40

john.van.rixtel@home.nl

1.48

45

Mari van de Braak

06. 226 860 56

maribraak@gmail.com

0.58

18

Martien van Dijk

06. 201 926 34

aamvdijk@hotmail.com

0.97

30

Pieter Verhoeven

06. 461 515 03

ptm.verhoeven@telfort.nl

0.95

29

Theo van Nistelrooij

06. 538 106 29

willeketheo@outlook.com

0.97

30

Copyright © Komkoep All Rights Reserved