Copyright © Komkoep All Rights Reserved

Info deelnemers/sters Individueel Open Kampioenschap Libre WinterKomKoep 2018 - 2019

Naam:

Tel.no:

mailadres:

gemiddelde:

te maken car

Angela van Esch

06. 228 395 31

angela.van.esch@home.nl

0.510

15

Ben van de Wetering

06. 222 233 01

spijker727@home.nl

1.799

54

Emmy van de Wetering

06. 534 584 15

emmy727@home.nl

0.602

18

Frank Dortmans

06. 209 060 06

info@frankdortmans.nl

0.942

28

Gerard van der Leest

06. 512 720 47

g.vdl@live.nl

0.994

30

Hans van der Leest

06. 576 304 44

havanderleest@ziggo.nl

0.765

23

Henri Schouten

06. 511 426 22

hcm.schouten@planet.nl

0.996

30

Ingrid Voets

06. 397 649 69

ingrid.voets70@gmail.com

0.551

17

Irma Ulijn

06. 209 641 38

irmaulijn1@gmail.com

0.504

15

Jack Pierlo

06. 555 743 04

j.pierlo@ziggo.nl

1.069

32

Jo Rijkers

06. 224 004 81

jorijkers@gmail.com

1.008

30

John van Rixtel

06. 515 800 40

john.van.rixtel@home.nl

1.518

46

Mari van de Braak

06. 226 860 56

maribraak@gmail.com

0.588

18

Martien van Dijk

06. 201 926 34

aamvdijk@hotmail.com

1.069

32

Pieter Verhoeven

06. 461 515 03

ptm.verhoeven@telfort.nl

0.896

27

Theo van Nistelrooij

06. 538 106 29

willeketheo@outlook.com

0.978

29